🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wainfleet Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Wainfleet |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Wainfleet Jute Carpet - Clearance—
$89.00
$26.70More Images



Wainfleet Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Wainfleet |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wainfleet |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























