🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Voorhees Area Carpet - Clearance
| Collection: | Voorhees |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Voorhees Area Carpet - Clearance—
$79.00
$23.70More Images




Voorhees Area Carpet - Clearance
| Collection: | Voorhees |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Voorhees |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |























