🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Viho Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance
| Collection: | Viho |
|---|---|
| Colors: | Peach, White, Black, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 66% Polyester, 34% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Viho Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Viho Vintage Flat Pile Washable Rug - Clearance
| Collection: | Viho |
|---|---|
| Colors: | Peach, White, Black, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 66% Polyester, 34% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Viho |
|---|---|
| Colors: | Peach, White, Black, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 66% Polyester, 34% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























