🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Viguzzolo Brass Wall Sconce
| Collection: | Viguzzolo |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$47.70
Original: $159.00
-70%Viguzzolo Brass Wall Sconce—
$159.00
$47.70Viguzzolo Brass Wall Sconce
| Collection: | Viguzzolo |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Viguzzolo |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























