🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vicksburg All Over Pattern Rug
| Collection: | Vicksburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Vicksburg All Over Pattern Rug—
$69.00
$20.70More Images
















Vicksburg All Over Pattern Rug
| Collection: | Vicksburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vicksburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























