🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Verdon Light Gray Plaid Rug
| Collection: | Verdon |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Verdon Light Gray Plaid Rug—
$119.00
$35.70More Images






Verdon Light Gray Plaid Rug
| Collection: | Verdon |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Verdon |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























