🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Venti Thick Luxe Rug
| Collection: | Venti |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Beige, Light Gray, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Venti Thick Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images





Venti Thick Luxe Rug
| Collection: | Venti |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Beige, Light Gray, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Venti |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Beige, Light Gray, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























