🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vanig Area Rug
| Collection: | Vanig |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Select Title
From $89.00
Vanig Area Rug—
$89.00
More Images







Vanig Area Rug
| Collection: | Vanig |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vanig |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |























