🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vancleave Area Rug
| Collection: | Vancleave |
|---|---|
| Colors: | Tan, Burgundy, Mustard, Olive, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Vancleave Area Rug—
$59.00
$17.70More Images













Vancleave Area Rug
| Collection: | Vancleave |
|---|---|
| Colors: | Tan, Burgundy, Mustard, Olive, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vancleave |
|---|---|
| Colors: | Tan, Burgundy, Mustard, Olive, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























