🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vamo Area Rug - Clearance
| Collection: | Vamo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Vamo Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images











Vamo Area Rug - Clearance
| Collection: | Vamo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vamo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 3.5" |























