🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Valko Area Rug
| Collection: | Valko |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Tan, Light Gray, Light Brown, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Valko Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






Valko Area Rug
| Collection: | Valko |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Tan, Light Gray, Light Brown, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Valko |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Tan, Light Gray, Light Brown, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























