🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Uzuri Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Uzuri |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100 Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.11" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Uzuri Washable Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images


















Uzuri Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Uzuri |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100 Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.11" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Uzuri |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100 Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.11" |
| Fringe Length: | 0.59" |























