🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ussun Washable Area Rug
| Collection: | Ussun |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Rust, Cream, Beige, Dark Brown, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Ussun Washable Area Rug—
$59.00
$17.70More Images








Ussun Washable Area Rug
| Collection: | Ussun |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Rust, Cream, Beige, Dark Brown, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ussun |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Rust, Cream, Beige, Dark Brown, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























