🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Urowo Light Gray Thick Luxe Rug
| Collection: | Urowo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Tan, Teal, Light Blue, Off White, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Urowo Light Gray Thick Luxe Rug—
$99.00
$29.70More Images








Urowo Light Gray Thick Luxe Rug
| Collection: | Urowo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Tan, Teal, Light Blue, Off White, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Urowo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Tan, Teal, Light Blue, Off White, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























