🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Urara Green Area Rug
| Collection: | Urara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Light Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $65.70
Original: $219.00
-70%Urara Green Area Rug—
$219.00
$65.70More Images

Urara Green Area Rug
| Collection: | Urara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Light Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Urara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Light Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























