🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ummi Wool Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Ummi |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ummi Wool Rug with Tassels - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Ummi Wool Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Ummi |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ummi |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 4" |























