🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ulric Light Gray Diamond Washable Area Rug
| Collection: | Ulric |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Ulric Light Gray Diamond Washable Area Rug—
$59.00
$17.70More Images













Ulric Light Gray Diamond Washable Area Rug
| Collection: | Ulric |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ulric |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























