🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tywin Vintage Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Tywin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Charcoal, Sage, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Tywin Vintage Flat Pile Washable Rug—
$79.00
$23.70More Images









Tywin Vintage Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Tywin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Charcoal, Sage, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tywin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Charcoal, Sage, Light Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























