🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tyro Carpet - Clearance
| Collection: | Tyro |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Orange, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $59.00
Tyro Carpet - Clearance—
$59.00
More Images






Tyro Carpet - Clearance
| Collection: | Tyro |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Orange, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tyro |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Orange, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |























