🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tyren Area Rug
| Collection: | Tyren |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream, Sage, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Tyren Area Rug—
$79.00
$23.70More Images






Tyren Area Rug
| Collection: | Tyren |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream, Sage, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tyren |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream, Sage, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























