🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tyrek Area Rug
| Collection: | Tyrek |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Navy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Tyrek Area Rug—
$139.00
$41.70More Images






Tyrek Area Rug
| Collection: | Tyrek |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Navy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tyrek |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Navy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























