
Tustin Area Rug - Clearance
| Collection: | Tustin |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burnt Orange, Burgundy, Mustard, Navy, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images








Tustin Area Rug - Clearance
| Collection: | Tustin |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burnt Orange, Burgundy, Mustard, Navy, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tustin |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burnt Orange, Burgundy, Mustard, Navy, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























