🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tusa Red Area Rug - Clearance
| Collection: | Jorn |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Mustard, Pale Blue, Red, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $59.00
Tusa Red Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images







Tusa Red Area Rug - Clearance
| Collection: | Jorn |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Mustard, Pale Blue, Red, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jorn |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Mustard, Pale Blue, Red, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |























