🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tungao Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Tungao |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Red, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Tungao Washable Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images











Tungao Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Tungao |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Red, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tungao |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Red, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























