🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Trumbauersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Trumbauersville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Navy, Ice Blue, Mustard, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Nylon |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.33" |
Select Title
From $49.00
Trumbauersville Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images






Trumbauersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Trumbauersville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Navy, Ice Blue, Mustard, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Nylon |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.33" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Trumbauersville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Navy, Ice Blue, Mustard, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Nylon |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.33" |























