🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Truls 3D Checkered Washable Rug - Bone
| Collection: | Truls |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Checkered |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.23" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Truls 3D Checkered Washable Rug - Bone—
$79.00
$23.70More Images












Truls 3D Checkered Washable Rug - Bone
| Collection: | Truls |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Checkered |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.23" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Truls |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Checkered |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.23" |























