🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Troya Area Rug
| Collection: | Troya |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Troya Area Rug—
$169.00
$50.70More Images






Troya Area Rug
| Collection: | Troya |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Troya |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























