🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tranmere Area Rug - Clearance
| Collection: | Tranmere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 20% Polyester, 20% Viscose, 60% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Tranmere Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images







Tranmere Area Rug - Clearance
| Collection: | Tranmere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 20% Polyester, 20% Viscose, 60% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tranmere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 20% Polyester, 20% Viscose, 60% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























