🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Townview Wool Area Rug
| Collection: | Townview |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Tan, Rust, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $89.00
Townview Wool Area Rug—
$89.00
More Images







Townview Wool Area Rug
| Collection: | Townview |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Tan, Rust, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Townview |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Black, Tan, Rust, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























