🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tongala Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Tongala |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray, Black, Blue, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tongala Indoor & Outdoor Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Tongala Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Tongala |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray, Black, Blue, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tongala |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray, Black, Blue, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 92% Polyester, 8% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























