🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tomakin Area Rug - Clearance
| Collection: | Tomakin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Tomakin Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Tomakin Area Rug - Clearance
| Collection: | Tomakin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tomakin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























