🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tiparak Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Tiparak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tiparak Luxe Performance Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Tiparak Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Tiparak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tiparak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |























