🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tigris Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tigris Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images















Tigris Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























