🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tigrican Light Gray 2334 Area Rug - Promo
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tigrican Light Gray 2334 Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images










Tigrican Light Gray 2334 Area Rug - Promo
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























