🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tigri Aztec Ivory & Gray 2317 Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Farmhouse,Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $49.00
Tigri Aztec Ivory & Gray 2317 Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images








Tigri Aztec Ivory & Gray 2317 Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Farmhouse,Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Farmhouse,Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























