🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tieve Black & White Grid Wool Rug
| Collection: | Tieve |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tieve Black & White Grid Wool Rug—
$49.00
$14.70More Images











Tieve Black & White Grid Wool Rug
| Collection: | Tieve |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tieve |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























