🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thyra Broken-Striped Jute Rug
| Collection: | Thyra |
|---|---|
| Colors: | Camel, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Thyra Broken-Striped Jute Rug—
$79.00
$23.70More Images







Thyra Broken-Striped Jute Rug
| Collection: | Thyra |
|---|---|
| Colors: | Camel, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thyra |
|---|---|
| Colors: | Camel, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























