🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thornleigh Area Rug - Clearance
| Collection: | Thornleigh |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Mustard, Dusty Coral, Light Slate, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Thornleigh Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Thornleigh Area Rug - Clearance
| Collection: | Thornleigh |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Mustard, Dusty Coral, Light Slate, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thornleigh |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Mustard, Dusty Coral, Light Slate, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























