🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thornfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Thornfield |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Thornfield Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


Thornfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Thornfield |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thornfield |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |























