🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thono Area Rug
| Collection: | Thono |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Burnt Orange, Medium Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Thono Area Rug—
$149.00
$44.70More Images





Thono Area Rug
| Collection: | Thono |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Burnt Orange, Medium Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thono |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Burnt Orange, Medium Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























