🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thina Area Rug
| Collection: | Thina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Thina Area Rug—
$49.00
$14.70More Images








Thina Area Rug
| Collection: | Thina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























