🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thermopolis Area Rug - Clearance
| Collection: | Thermopolis |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off White, Brown, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $339.00
Thermopolis Area Rug - Clearance—
$339.00
More Images


Thermopolis Area Rug - Clearance
| Collection: | Thermopolis |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off White, Brown, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thermopolis |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off White, Brown, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























