🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thebes Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Thebes |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Material: | Fixture: Steel, Linen |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$119.00
Thebes Ceiling Light - Clearance—
$119.00
More Images


Thebes Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Thebes |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Material: | Fixture: Steel, Linen |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thebes |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Material: | Fixture: Steel, Linen |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |























