🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thebarton Coastal Blue Palm Area Rug
| Collection: | Thebarton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Beige, Gray, Navy, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $56.70
Original: $189.00
-70%Thebarton Coastal Blue Palm Area Rug—
$189.00
$56.70More Images
















Thebarton Coastal Blue Palm Area Rug
| Collection: | Thebarton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Beige, Gray, Navy, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thebarton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Beige, Gray, Navy, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























