🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Thabazimbi Area Rug - Clearance
| Collection: | Thabazimbi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $49.00
Thabazimbi Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images









Thabazimbi Area Rug - Clearance
| Collection: | Thabazimbi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thabazimbi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 2.5" |























