🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Texanna Abstract Blue/Gray Area Rug
| Collection: | Texanna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Blue, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $59.00
Texanna Abstract Blue/Gray Area Rug—
$59.00
More Images











Texanna Abstract Blue/Gray Area Rug
| Collection: | Texanna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Blue, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Texanna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Blue, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























