🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Terlingua Blush Greek Mosaic Carpet - Clearance
| Collection: | Barto |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Purple, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $39.00
Terlingua Blush Greek Mosaic Carpet - Clearance—
$39.00
More Images









Terlingua Blush Greek Mosaic Carpet - Clearance
| Collection: | Barto |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Purple, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barto |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Purple, Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























