🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Telina Area Rug
| Collection: | Telina |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Telina Area Rug—
$179.00
$53.70More Images















Telina Area Rug
| Collection: | Telina |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Telina |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























