🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Teela Off White Area Rug
| Collection: | Teela |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Teela Off White Area Rug—
$69.00
$20.70Teela Off White Area Rug
| Collection: | Teela |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Teela |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























