🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Teaberry Area Rug - Clearance
| Collection: | Teaberry |
|---|---|
| Colors: | Beige, Rust, Dark Red, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $69.00
Teaberry Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images


Teaberry Area Rug - Clearance
| Collection: | Teaberry |
|---|---|
| Colors: | Beige, Rust, Dark Red, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Teaberry |
|---|---|
| Colors: | Beige, Rust, Dark Red, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























